Kovová fólia - biela, popisovateľná, 100 x 62 cm

Samolepiaca kovová fólia, biela lesklá, popisovateľná, formát 100 × 62 cm, hrúbka 1 mm, hmotnosť 2,4 kg, vhodná pre neodymové magnety a popisovanie.

Kód produktu: PF-WHITE

451 KS skladem

Zásilkovna SK 2,47 € 3. 4.

Samolepiaca kovová fólia slúži ako biela magnetická tabuľa, popisovateľná magnetická nástenka. Má rozmer 100 × 62 cm, je vhodná do kancelárie, obchodu, pracovne aj do detskej izby pre deti.

Vďaka samolepiacej vrstve kovovú fóliu prilepíte na stenu. Popisovateľná vrstva je lesklo biela. Napísané či nakreslené záznamy jednoducho zotriete a máte opäť voľnú plochu pre ďalšiu tvorbu. K popisovaniu sa hodia fixky na whiteboard.

Na pripnutie poznámok odporúčame menšie neodymové magnety s nosnosťou 1 až 4 kg, magnetické figúrky alebo kancelárske magnety , pretože staršie feritové (čierne) typy magnetov sú na tento účel slabé. K pricvaknutiu na pokovovanú fólii sú vhodné aj novšie typy magnetiek na chladničku, ktoré obsahujú neodymový (strieborný) magnet, alebo magnetky vyrobené z magnetickej fólie.

Tip: Ak potrebujete na stenu pripínať napríklad slabšie (čierne) feritové magnety alebo suveníry a magnety na chladničku s feritovým magnetom s malou magnetickou silou, môžete použiť bežný oceľový plech s pozinkovaným povrchom.

Kovová fólia má hrúbku 1,0 mm, môžete si ju upraviť na potrebný rozmer, strihať nožnicami.

Na pokovovanej fólii dobre držia aj farebné magnetickej fólie a pásky , ktoré sa dajú tiež strihať nožnicami alebo rezať lámacím nožom.

Vytvorte si na stene magnetickú tabuľu, nalepte na ňu kovovú fóliu.

Môže sa hodiť:

Články a tipy na využitie Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery 100 x 62 cm
Hmotnosť 1,16 kg
Povrch lesklý, popisovateľný (PET)
Hrúbka 0,85 mm