Nákupný košík

V košíku nemáte žiadny tovar.

cs CZ sk SK

KT-12-06-N

Kotúčový magnet Ø 12 mm, výška 6 mm, neodymový, N42, poniklovaný, sila: cca 4,5 kg

Kód produktu: KT-12-06-N

Magnetická sila: cca 4,5 kg

Kdy zboží obdržím? Zboží můžete mít

Možnosti dopravy
Kedy dostanem tovar? zavrieť

26501 ks skladom

Zásilkovna SK 2,47 € 30. 9.
DPD SK 3,92 € 1. 10.
Slovenská pošta 3,92 € 1. 10.
SPS 3,92 € 1. 10.

0,46 € s DPH

0,38 € bez DPH

26 501 ks skladom

Popis produktu

12mm kotúčový magnet z neodýmu využijete, keď vyrábate magnetický držiak na náčinie a náradie v dielni - magnety prilepte pevným lepidlom k pracovnej doske.

Gazdinkám neodymový kotúč poslúži ako pomôcka pre ľahšie žehlenie. Mnoho žehliacich dosiek má totiž kovový rošt. Stačí oblečenie k roštu cez kryciu látku pricvaknúť. Žehlené oblečenie potom drží pekne rovné a pod žehličkou sa nehrnie.

Tento magnet nie je veľmi vhodný k pricvaknutiu dokumentov a poznámok na chladničku, pretože ho potom budete z dverí chladničky ťažko dávať dole.

Podarilo sa vám už niekedy rozsypať krabičku s klincami alebo skrutkami? Ich zbieranie zdržiava, použite na zber neodymový magnet a ušetrite čas. Odporúčame však magnetický kotúč najprv vložiť do plastovej dózy a až potom priblížiť cez jej dno k rozsypaným klincom. Potom magnet v dóze is nachytanými klincami premiestnite nad misku a magnet z dózy vyberte. Magnetická sila vďaka oddialeniu magnetu z dózy zoslabne a klinčeky popadajú späť do pripravenej krabičky.

Silný neodymový magnet v tvare kotúča sa hodí na:

• magnetický držiak na nože,

• k zberu rozsypaných klincov, skrutiek,

• na prichytenie svietidiel ku kovovej konštrukcii,

• k tvorbe reklamných stojanov POS (point of sale),

• výrobu držiaku náradia,

• ako pomôcka pri žehlení,

• k spojeniu stohov papiera, časopisov,

• na pricvaknutie závesov ku kovovej zárubni, radiátoru alebo konštrukcii z kovu.

NdFeB magnet je poniklovaný, s magnetizáciou N42, má priemer 12 mm, výšku 6 mm a hmotnosť len 5,2 g. Na prilepenie magnetu použite napríklad Univerzálne lepidlo UHU MAX REPAIR .

Vyrobte si držiak náradia alebo zberač rozsypaných klincov pomocou magnetického kotúča KT-12-06-N.

POZOR: Neodymové magnety nepatria do rúk deťom, majú veľkú magnetickú silu. Pri nesprávnom použití hrozí poškodenie prstov aj iné úrazy.

Môže sa hodiť:

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie.

Parametre

Tvar kotúč
Tolerancia ± 0,1 mm
Hmotnosť 5,2 g
Povrch poniklovaný (Ni-Cu-Ni)
Magnetizácia N42
Magnetická sila cca 4,5 kg
Max. pracovná teplota 80 °C
Materiál NdFeB
Hrúbka 6 mm
Magnetická sila (filter) 4.5

Potrebujete poradiť s výberom?

Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?

Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.

Tel.: (+421) 940 770 110
E-mail: obchod@unimagnet.sk

Ohodnotiť produkt zavrieť

KT-12-06-N

Recenzia musí spĺňať tieto podmienky a zobrazí sa až po jej schválení.

* Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Dotaz na produkt zavrieť
Načíst