KVP-15-15-04-N

Kvádrový magnet 15 × 15 × 4 mm, magnetický držiak s otvorom na skrutku so zápustnou hlavou M4, neodymový magnet v oceľovom puzdre, N38, poniklovaný, sila 5,5 kg.

Kód produktu: KVP-15-15-04-N

Magnetická sila: 5,5 kg

7 933 KS skladem

Zásilkovna SK 2,47 € zajtra

Kvádrový neodymový magnet s magnetickou silou cca 5,5 kg v odolnom oceľovom U profile má otvor s väčšou priehlbinou na skrutku so zápustnou hlavou M4. Kovové puzdro zosilňuje prídržnú silu, chráni magnet pred nárazmi a poškodením. Vďaka otvoru magnet ľahko priskrutkujete k stene, na strop, k nástrojom, nábytku.

Magnet využijete na inštaláciu svietidiel na strop i steny, na výrobu reklamných stojanov, na dorazy dverí, dvierok skriniek a nábytku - ako nábytkové magnety.

Kvádrové magnety v kovovom puzdre sa hodia:

• na výrobu držiaku mini náradia v pracovni, výrobni,

• do kuchyne ako držiak menšieho náčinia,

• na inštaláciu svietidiel na strop i steny,

• ako doraz a zatváranie nábytkových dvierok, krytov,

• na upevnenie sietí proti hmyzu v karavane, do okien,

• na výrobu reklamných stojanov, pripevnenie cedúľ,

• na prichytenie obkladov,

• na pripevnenie a doraz kuchynských dvierok aj skríň ako nábytkové magnety,

• na dvere sauny, ktoré udržia privreté, ale napriek tomu umožnia dostať sa ľahko a rýchlo zo sauny von,

• na výrobu puzdier, tajných schránok a skrýš na Geocaching.

Neodymový magnet je pre väčšiu odolnosť poniklovaný. Odtrhovú silu uvádzame pre kolmý smer k podkladu. Ak umiestnite magnet na zvislú plochu, môže byť príchytná sila menšia - podľa povrchovej úpravy a hrubosti materiálu.

Aj napriek tomu, že magnet je v oceľovom puzdre, je neodymový magnet z krehkého materiálu. Pri upevňovaní odporúčame doťahovať "s citom", maximálnym uťahovacím momentom 2 Nm.

Primontujte magnet s otvorom behom chvíľky a vyrobte si magnetický držiak.

POZOR: Neodymové magnety nepatria do rúk deťom, majú veľkú magnetickú silu, pri nesprávnom použití hrozí poškodenie prstov aj iné úrazy.

Môže sa hodiť:

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Tvar kváder
Rozmery 15 x 15 x 4 mm