Magnetická kapsa na papier A3 – žltá

S priehľadnou magnetickou kapsou na papier rozmeru A3 pripnete dokumenty, poznámky, grafy, rozvrhy, štatistiky, fotografie či maľby na magnetickú tabuľu alebo inú feromagnetickú kovovú plochu. Pripnutý papier formátu A3 zvýrazníte žltým rámčekom a navyše ho ochránite pred nepriazňou okolitého prostredia - napríklad v prašnej dielni alebo kuchyni. Zistite viac.

Kód produktu: MK-A3-YELLOW

1 205 KS skladem

Zásilkovna SK 2,47 € 3. 4.

Priehľadná magnetická kapsa na papier rozmeru A3 je šikovnou pomôckou v kancelárii, učebni, ale aj kuchyni, dielni alebo výrobnej hale. Transparentným magnetickým rámčekom papiere formátu A3, napríklad poznámky, návody, checklisty, certifikáty, plániky či recepty zvýrazníte a zároveň ochránite pred vplyvmi okolitého prostredia - prachom, vlhkosťou.

Vďaka väčšiemu rozmeru magnetického priesvitného obalu 435 x 315 mm bude vložený dokument vidieť celý až do krajov. Pripnite listiny formátu A3 jednoducho a rýchlo na magnetickú tabuľu alebo inú feromagnetickú kovovú plochu, napríklad na chladničku, mrazničku, kovovú konštrukciu stroja, plechovú skriňu.

Behom pár okamihov s viacerými magnetickými kapsami ľahko vytvoríte aj celú prezentáciu, napríklad na veľtržnom stánku alebo inom mieste.

Vyskúšajte priehľadné magnetické kapsy pre jednoduché pripevnenie dokumentov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Tvar A3
Rozmery 435 x 315 mm