MU-19 - magnetický úchyt
Alternatívne produkty z kategórie S mosadzným puzdrom:
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíMagnetický úchyt v mosadznom puzdre, Ø 19 mm, Závit M6, Sila: 18 kg
Parametre
| Rozmery | Ø 19,05 mm, Výška 25,4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 54 g |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická sila | 18 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M6 |
| Magnetická sila | 18 kg |
| Priemer | 19 mm |
| Výška | 25 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































