NeoCube tyrkysový – magnetická stavebnica, 216 guličiek

NeoCube - magnetická stavebnica, hlavolam, 216 guličiek s priemerom 5 mm, po zložení do kocky 30 × 30 × 30 mm, farba tyrkysová.

Kód produktu: NC-TRQ

19 KS skladem

Zásilkovna SK 2,47 € 2. 4.

Tyrkysová magnetická stavebnica NeoCube je zložená z 216 silných magnetických guličiek s priemerom 5 milimetrov. Po zostavení 6 × 6 × 6 guličiek vytvoríte základný tvar - kocku NeoCube. Zložte z guličiek i ďalšie 2D a 3D tvary, hviezdičky, ornamenty, geometrické tvary, náramok a retiazku v mnohých kombináciách. Záleží len na vašej fantázii a kreativite.

Tyrkysová je farba oceánu. Darujte stavebnicu NeoCube blízkym, prekvapte ich silou magnetov a obrovským množstvom zostaviteľných variácií.

Skladanie magnetického hlavolamu NeoCube:

• podporuje kreativitu a priestorovú predstavivosť,

• uvoľňuje napätie, pomáha od stresu,

• hodí sa na mindfulness, na chvíle relaxu,

• posilňuje sústredenosť, vytrvalosť,

• precvičuje pohyblivosť a obratnosť prstov,

• je užitočné k poznávaniu magnetizmu a na magnetické experimenty.

Podporte kreativitu, spoznajte magnetizmus zábavnou formou, precvičte si prsty a potešte blízkych magnetickým darčekom.

Tip: Chcete inú farbu? K dispozícii sú aj ďalšie farebné varianty NeoCube . Tyrkysová ladí napríklad s oranžovou i zelenou. Kúpte si farebných variánt viac a môžete vytvárať ešte väčšie a rôznofarebné diela.

Môže sa hodiť:

POZOR: Silné magnety nepatria do rúk malým deťom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery 30 x 30 x 30 mm
Tolerancia ± 0,05 mm