Neodymový magnet kotúč Ø 8 mm, v. 0,75 mm, samolepiaci 3M, sila 290 g
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKotúčový magnet Ø 8 mm, výška 0,75 mm, neodýmový, N38, poniklovaný, sila: cca 290 g, samolepiaci
Parametre
| Tvar | kotouč |
| Rozmery | Ø 8 mm, Výška 0,75 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 0,4 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | cca 290 g |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Lepidlo | 3M, 467MP |
| Magnetická sila | 0.29 kg |
| Priemer | 8 mm |
| Výška | 0.75 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.


































































































