Neodymový magnet kváder 10 × 5 × 20 mm, sila 2,9 kg
Recenzie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKváderový magnet 10 x 5 x 20 mm, neodymový, N42, poniklovaný, sila: cca 2,9 kg
Parametre
| Tvar | kvádr |
| Rozmery | 10 x 5 x 20 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 7,6 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická sila | 2,9 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 2.9 kg |
| Výška | 20 mm |
| Dĺžka | 10 mm |
| Šírka | 5 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































