Neodymový magnet kváder 80 × 20 × 4 mm, 2 otvory M4, sila 18 kg
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKváderový magnet 80 x 20 x 4 mm, neodymový, N38, poniklovaný, sila: cca 18 kg, 2 x diera pre skrutku M4
Parametre
| Tvar | kvádr |
| Rozmery | 80 x 20 x 4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 47 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 18 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 18 kg |
| Výška | 4 mm |
| Dĺžka | 80 mm |
| Šírka | 20 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.


































































































