Neodymový magnetický úchyt kruh Ø 43 v. 6 mm, závit M4, sila 12 kg, pogumovaný
Pogumovaný magnetický držiak využijete na umiestnenie na lakované kovové feromagnetické povrchy, ktoré chcete ochrániť pred prípadným poškriabaním klasickými silnými magnetmi.
Hodí sa napríklad na umiestnenie na karosériu automobilu, kovové regály v prevádzke, plochy výrobných strojov, ale aj plechové skrine, kovové zárubne.
Pod pogumovaním je silný neodýmový magnet s magnetizáciou N42 a magnetickou silou 12 kg. Vďaka vnútornému závitu M4 k magnetickému držiaku ľahko priskrutkujete upevňovacie skrutky, závitové tyče alebo iné montážne prvky.
Pripevnite silné magnetické úchyty na kovové plochy rýchlo a bezpečne.
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Splňuje očekávání
Pogumovaný magnetický úchyt GM-43 na umiestnenie na lakované kovové feromagnetické povrchy náchylné na oder. Magnetická sila 12 kg, priemer 43 mm, výška 6 mm, vnútorný závit M4.
Parametre
| Rozmery | Ø 43, Výška 6 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 29 g |
| Povrch | guma |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická sila | 12 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M4 |
| Barva | Černá |
| Magnetická sila | 12 kg |
| Priemer | 43 mm |
| Výška | 6 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































