Neodymový tyčový magnet Ø 6 mm, v. 10 mm, do 150 °C, sila 1,3 kg
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
velká síla magnetu
Tyčový magnet Ø 6 mm, výška 10 mm, neodýmový, 38SH, poniklovaný, sila: cca 1,3 kg
Parametre
| Tvar | tyč |
| Rozmery | Ø 6 mm, Výška 10 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 2,1 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | 38SH |
| Magnetická sila | 1,3 kg |
| Max. pracovní teplota | 150 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 1.3 kg |
| Priemer | 6 mm |
| Výška | 10 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































