Kancelárske magnety OF-2 biele, 10 ks

Kancelárske magnety, sada 10 ks, biele, Ø 14 mm, výška 18 mm, neodým, ABS plast, N42, sila: cca 4 kg

Kód produktu: OF-2-WHITE

Magnetická sila: 4 kg

765 KS skladem

Zásilkovna SK 2,47 € 2. 4.

Stáva sa vám, že magnety na magnetickej nástenke pripnuté dokumenty neudržia a zídu dolu i s listinami?

Silné neodymové kancelárske magnety OF-2 grafy a prezentácie udržia vďaka svojej magnetickej sile 4 kg na mieste. Ale sú silné len tak akurát, aby magnetická tabuľa zostala na stene, keď budete magnet dávať dole. Vďaka výške skoro 2 centimetre magnet pohodlne uchopíte a z plochy ľahko odstránite.

Kancelárske magnety OF-2 sú zapuzdrené v pevnom ABS plaste, ktorý sa používa napríklad na výrobu Lega. Magnety vyrábané v Česku majú priemer 14 mm, výšku 18 mm, dodávame ich v sade 10 ks a v rôznych farbách, tiež transparentné.

Magnetická sila cca 4 kilogramy udrží magnety aj na sklenenej magnetickej tabuli. Odolný ABS plast chráni magnety pred poškodením, keď sa napríklad dva pricvaknú k sebe, prípadne s nimi ťuknete o magnetickú tabuľu alebo napríklad o dvierka chladničky. V domácnosti na chladničku s magnetmi OF-2 pricvaknete napríklad kuchárske recepty, rodinné odkazy, fotografie či nákupný zoznam.

Pricvaknite s kancelárskymi magnetmi napríklad:

• dokumenty, tabuľky, prezentácie, grafy k magnetickej nástenke v kancelárii,

• odkazy, informácie na plechovú skriňu, ku kovovej konštrukcii v dielni,

• označenie, popisy k regálu v sklade, vzorkovni, predajni,

• fotografie z ciest, rodinné poznámky, recepty, nákupné zoznamy k chladničke.

Vyskúšajte silu a praktickosť kancelárskych magnetov OF-2.

Môže sa hodiť:

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery Ø 14 mm, Výška 18 mm
Hmotnosť 65 g/sada