Červená magnetická fólia – arch A4

Červená magnetická fólia, formát A4 (210 × 297 mm), hrúbka 1 mm, hmotnosť 240 g, anizotropná, sila 80 g/cm², popisovateľná. Zistite viac.

Kód produktu: MA-A4-RED

Magnetická sila: 80 g/cm²

339 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € zajtra

Červená magnetická fólia formátu A4 na využitie vo výrobe, skladoch, prevádzkach, dielni, v podnikaní, kancelárii aj doma na kreatívnu tvorbu. Fólia je výrazná, popisovateľná fixami, dobre ladí so zelenou, žltou i ďalšími farbami. V kombinácii s modrou a bielou získate české farby. Môžete ju využiť napríklad na označenie nevydarených výrobkov v dielni, ktoré občas vzniknú.

Farebné magnetické fólie sa hodia napríklad:

• k označovaniu regálov v skladoch,

• na farebné značenie výrobkov v priemysle, strojárstve i dielni,

• pre umelcov, umeleckú činnosť,

• na výrobu skladačiek, napríklad tangramu,

• vo výstavníctve, na veľtrhoch a POS,

• na podnikanie, do kancelárie i dielne - na plánovacie magnetické tabule,

• pre aranžérov, na zdobenie výkladov,

• ku kreatívnej tvorbe s deťmi - nastriháte ju nožnicami, pomaľujete fixami,

• na tvorbu bytových, vianočných, veľkonočných dekorácií,

• na výrobu magnetiek na chladničku, suvenírov.

Fólia je anizotropná, má hrúbku 1 mm a magnetickú silu 80 g/cm². Fóliu dodávame v rozmere 210 x 297 mm - formáte A4. Môžete ju ľahko strihať nožnicami alebo rezať lámacím nožom. Vyberte si tiež z viac než ďalších 10 farieb magnetických fólií. Fólie je možné na seba vrstviť, ale spôsob magnetizácie môže spôsobiť "odskočenie" o pár milimetrov.

Pozor, táto magnetická fólia nie je vhodná na pricvaknutie magnetov, nehodí sa na použitie ako magnetická nástenka. Na tento účel radšej použite pokovovanú fóliu . Farebný odtieň sa môže od ukážky mierne odlišovať.

Využite farebné magnetické fólie na rýchle označovanie a výrobu magnetiek.

Tip: Pozrite sa na ďalšie spôsoby využitia v článku Magnetické pásky a fólie uľahčujú podnikanie. Uľahčite si ho tiež

Články a tipy na využitie Hodnotenie

Tento produkt ste už hodnotili.

Rozmery A4 (297 x 210 mm)
Hmotnosť 240 g
Magnetizácia Anizotropná