Feritový magnetický úchyt Ø 32 mm, síla 9 kg

Feritový magnetický úchyt Ø 32 mm, výška 7 mm, pozinkované pouzdro, otvor na šroub se zápustnou hlavou Ø 5,5 mm, do 200 °C, korozivzdorný, síla cca 9 kg.

Kód produktu: TF-32

Magnetická sila: 9

306 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € zajtra

Větší kruhový feritový magnet s magnetickou silou cca 9 kg v odolném ocelovém pouzdře s pozinkovánímotvor průměru 5,5 mm s prohlubní na šroub se zápustnou hlavou. Magnet jednoduše přišroubujete ke stěně, na strop, k nástrojům, nářadí nebo k nosné konstrukci.

Feritové úchyty mají sice menší magnetickou sílu než neodymové úchyty, ale jsou odolnější, korozivzdorné a levnější. Můžete je použít také pro venkovní aplikace.

Výhody keramických, feritových úchytů v ocelovém pouzdře:

• korozivzdornost, můžete je použít i v exteriéru,

• ocelové pouzdro magnetického úchytu je pro větší odolnost pozinkované, chrání magnet před mechanickým poškozením a zesiluje magnetickou sílu,

• vysoká teplotní odolnost do 200 °C.

Vyrobte si magnetický držák náčiní. Magnet v pouzdře se hodí také pro instalaci svítidel na strop i stěny, k výrobě reklamních stojanů, na dorazy dveří.

Pro co největší přídržnou sílu magnetu musí být feromagnetický podklad ze železa, niklu nebo oceli hladký, čistý a dostatečně silný. Magnetický úchyt má na straně s prohlubní pro šroub severní orientaci.

Větší feritové kruhové magnety a úchyty se hodí:

• na výrobu držáků lehčího nářadí v dílně, pracovně, garáži, výrobně,

• do kuchyně jako držák náčiní a příslušenství,

• pro instalaci svítidel, LED pásků na strop i stěnu,

• na výrobu reklamních stojánků, připevnění cedulek, menších plachet,

• k připevnění reklamních materiálů u stánku na veletrhu,

• na umístění vybavení prodejen,

• pro přichycení obkladů, krytů, zástěn,

• pro interiérový design, bytové dekorace,

• díky voděodolnosti také v koupelně, kuchyni, prádelně a vlhkých prostorách,

• k výrobě pouzder, malých tajných schránek a skrýší na Geocaching.

Při použití venku se může i na feritových magnetech objevit rez, která však na funkci magnetů nemá vliv.

Vyrobte si magnetický držák, připevněte propagační cedulky odolným feritovým úchytem.

Tipy pro využití:

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery Ø 32 x 7 mm
Tolerancia ± 0,1 mm