Magnetický úchyt AlNiCo, Ø 35 mm, v. 20 mm, závit M6, červený, do 450 °C, sila 15 kg

Vysokoteplotný magnetický úchyt AlNiCo, Ø 35 mm, výška 20 mm, závit M6, červený, do 450 °C, sila 15 kg

Kód produktu: AL-HK-35

Magnetická sila: 15 kg

268 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € zajtra

Červený AlNiCo magnetický úchyt s vnútorným závitom M6. Magnet je odolný voči vysokým teplotám do 450 °C, vonkajšia časť má červený ochranný lak.

Magnetizmus je u hliníkovo-niklo-kobaltových (AlNiCo) magnetov veľmi stabilný aj vo vysokoteplotných aplikáciách a náročných priemyselných prostrediach.

Magnetické úchyty AlNiCo je možné ľahko demagnetizovať a znova zmagnetizovať. Sú odolné korózii.

Na magnetickej strane je severný pól magnetu. Medzi AlNiCo magnetom a oceľovým puzdrom je hliníková separačná vložka pre lepšiu koncentráciu magnetického poľa a obmedzenie magnetického rušenia.

Na ochranu pred demagnetizáciou počas transportu má magnet nasadené oceľové jarmo na uzavretie magnetického obvodu.

Pred použitím magnetu je nutné odňať ochranný oceľový kryt (jarmo).

Príklady využitia AlNiCo magnetov

Vďaka odolnosti teplotám až do 450 °C sú AlNiCo magnety ideálne na použitie vo výrobných procesoch s vysokými teplotami, napríklad pri spracovaní kovov.

Stabilita magnetizmu AlNiCo magnetov vo vysokoteplotných aplikáciách je vhodná na použitie v presných meracích prístrojoch, ktoré vyžadujú konzistentné magnetické pole.

V automobilovom priemysle sa AlNiCo magnety využívajú na senzory a aktuátory vďaka ich odolnosti proti korózii a schopnosti zachovať magnetické vlastnosti aj pri vysokých teplotách.

Vzhľadom na schopnosť produkovať stabilné magnetické pole sú AlNiCo magnety často využívané v reproduktoroch, mikrofónoch, gitarových snímačoch, kde prispievajú k vytváraniu čistého a kvalitného zvuku.

V laboratóriách a vzdelávacích inštitúciách AlNiCo vedci magnety používajú na demonštráciu magnetických vlastností a na experimenty v oblasti fyziky.

V dielňach a výrobných halách sa využívajú na bezpečné a stabilné uchytenie nástrojov, komponentov a iných kovových predmetov bez potreby ďalšieho mechanického upevnenia.

Vyskúšajte vysokoteplotné magnety AlNiCo a magnetické úchyty.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery Ø 35 mm, Výška 20 mm
Tolerancia ± 0,1 mm