NeoCube svietiaci v tme - magnetická stavebnica, 216 guličiek

NeoCube - magnetická stavebnica, hlavolam, 216 guličiek s priemerom 5 mm, po zložení do kocky 30 × 30 × 30 mm, v tme svieti a fosforeskuje.

Kód produktu: NC-GLW

130 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € zajtra

V tme svietiaca magnetická stavebnica NeoCube je zložená z 216 silných magnetických guličiek s priemerom 5 milimetrov. Po zostavení 6 × 6 × 6 guličiek vytvoríte základný tvar - kocku NeoCube. Zložte z guličiek i ďalšie 2D a 3D tvary, hviezdičky, ornamenty, geometrické tvary, náramok a retiazku v mnohých kombináciách. Záleží len na vašej fantázii a kreativite.

Guličky majú fosforeskujúcu vrstvu. Aby začali svetielkovať, "nabite" ich pár minút pod svietiacou žiarovkou.

Tieto magnetické guľôčky sa musia osvetľovať bežnou žiarovkou (s volfrámovým vláknom) alebo na dennom svetle aspoň 15 minút. Bohužiaľ, studené svetlo (LED alebo žiarivka) nie je dostatočné na osvetlenie.

Po premiestnení do tmy budú vydávať jemné zelenkavé svetlo.

Darujte stavebnicu NeoCube blízkym, prekvapte ich silou magnetov a obrovským množstvom zostaviteľných variácií.

Skladanie magnetického hlavolamu NeoCube:

• podporuje kreativitu a priestorovú predstavivosť,

• uvoľňuje napätie, pomáha od stresu,

• hodí sa na mindfulness, na chvíle relaxu,

• posilňuje sústredenosť, vytrvalosť,

• precvičuje pohyblivosť a obratnosť prstov,

• je užitočné k poznávaniu magnetizmu a na magnetické experimenty.

Podporte kreativitu, spoznajte magnetizmus zábavnou formou, precvičte si prsty a potešte blízkych magnetickým darčekom.

Tip: Chcete inú farbu? K dispozícii sú aj ďalšie farebné varianty NeoCube. K svietiacím guličkám ladí napríklad čierna verzia stavebnice. Kúpte si farebných variánt viac a môžete vytvárať ešte väčšie a rôznofarebné diela.

Môže sa hodiť:

POZOR: Silné magnety nepatria do rúk malým deťom.

Články a tipy na využitie Hodnotenie

5  (2x hodnoceno) Aritmetický priemer z 2 udelených hodnotení.
Vilma / 14.8.2020

Recenzia nakupujúceho heureka.cz

dobrá hračka,hlavolam,uklidňuje :)

Anonymné / 14.2.2020