POS-R16 magnetický propagačný držiak, otočný s háčikmi

Nastaviteľný propagačný otočný magnetický držiak POS-R16 s háčikmi na upútavky, 300 × 85 mm, pochrómovaný, ferit.

Kód produktu: POS-R16

Magnetická sila: cca 20 kg

nie je skladom

Nastaviteľný propagačný POS magnetický držiak s posúvacími háčikmi na letáky, upútavky. Držiak má feritovú magnetickú základňu so sendvičovou štruktúrou magnetického úchytu pre väčšiu magnetickú silu.

Letáky, na ktorých je akčný tovar, novinky, zľavy, ktoré sú napríklad zalaminované s otvormi vytvorenými dierovačkou, zavesíte na dva háčiky a vystavíte behom chvíľky, bez vŕtania, bez lepenia. Stačí držiak pricvaknúť k feromagnetickej kovovej ploche, napríklad regálu alebo konštrukcii stánku.

Magnetický držiak má 2 posúvateľné háčiky s maximálnym rozstupom 260 mm na otvory v zalaminovaných letákoch, je biely, otočný, napolohuje si ho podľa potreby.

Otočné polohovacie magnetické držiaky sa hodia:

• na oznámenia podujatí v obchode,

• na zverejnenie noviniek vo vzorkovni,

• na predvádzacej akcii,

• v interiéri záhradného centra, hobbymarkete ako info systém,

• na upútavky v bistre, kiosku,

• na označenie produktov v akciách,

• na zvýraznenie vzoriek na veľtrhu, výstave,

• na ľahšiu orientáciu v sklade, výrobni.

Vystavte promo a informačné materiály bez vŕtania, bez lepenia, ľahko a rýchlo.

K dispozícii sú aj ďalšie magnetické propagačné držiaky - vyberte si .

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery Délka: 300 mm, Šířka: 85 mm
Hmotnosť 175 g