Novinka

Týždenný plánovací kalendár, pokovovaná lepiaca fólia popisovateľná fixami na whiteboard, 90 × 60 cm

Týždenný plánovací kalendár, biela lesklá pokovovaná samolepiaca fólia popisovateľná fixami, 90 × 60 cm, drží na nej magnety.

Kód produktu: PKT-9060

75 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € zajtra

Týždenný plánovací kalendár (magnetická tabuľa), ktorý si nalepíte na stenu alebo inú vhodnú plochu. Predná strana je biela, lesklá, popisovateľná fixami na whiteboard. Má vyznačených 7 stĺpcov pre každý deň v týždni (anglicky).

Zadná strana je samolepiaca. Po odobratí ochrannej fólie môžete fóliu nalepiť na vopred očistenú stenu alebo na vhodný kus dosky.

Na lepenie sa hodí zodpovedajúce vybavenie – plastová alebo filcová špachtľa, handrička či gumový valček. Počas lepenia fólie je potrebné gumovým valčekom riadne pritlačiť, aby sa dobre aktivovala samolepiaca vrstva fólie.

Špeciálny povrch umožňuje pohodlné písanie čiernymi aj farebnými fixami na biele tabule pre ľahkú editovateľnosť vašich poznámok.

Príslušenstvo je súčasťou balenia

• k fólii dostanete čiernu fixku na popisovanie, môžete ju pricvaknúť k plánovacej tabuli,
  • plastový držiak na fixy alebo handričku, ktorý tiež na tabuli vďaka nalepenej magnetickej fólii drží,
  • obojstranná mazacia handrička pre ľahké vymazanie poznámok.

Pre bezpečný transport je plánovací kalendár zrolovaný a zabalený v kartónovej tube.

Na pokovovanej fólii držia kancelárske magnety, magnetky na chladničku, magnetické figúrky aj napríklad symboly, ktoré si vystrihnete z farebnej magnetickej fólie.

Týždenný plánovací kalendár - kde ho využiť?

• Kancelária: Udržujte prehľad o svojich pracovných úlohách, organizujte schôdzky, rokovania s klientmi a dôležité termíny, sledujte postup projektov a deadlínov, majte prehľad o plnení finančných cieľov, plánujte marketing, propagáciu.
  • Výroba: Plánujte ľahko smeny, pracovné úlohy, sledujte postup zákaziek.
  • Gastro a služby: Zaznamenávajte objednávky, rezervácie, majte prehľad o potrebe nákupov surovín a tovaru.
  • Vzdelávanie: Plánovací kalendár je ideálny pre učiteľov a študentov na rozvrh lekcií, skúšok a školských projektov.
  • Rodinná organizácia: Plánujte rodinné aktivity, úlohy a jedálniček pre celý týždeň.
  • Fitness: Sledujte svoj tréningový plán a plnenie fitness cieľov.
  • Projekty a koníčky: Plánujte postup kreatívnych projektov alebo hobby aktivít.

Využite týždenný plánovací kalendár pre lepšiu organizáciu.

Môže sa hodiť: Magnetická vs. kovová, pokovovaná fólia – ktorá je pre magnety lepšia?

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.