Ve tmě svítící barva GlowPaint 0,25 l

Namalujte na stěnu obrazce speciální světélkující barvou. Když ji během pár minut nasvítíte, bude ve tmě svítit nazelenalou září. Čím více vrstev nanesete, tím lépe svítí. Podívejte se na ukázky.

Kód produktu: GlowPaint-0.25L

na objednávku

Jak rozsvítit stěnu bez elektřiny? Nabijte ji světlem svítilny a zhasněte. Tajemné, ve dne neviditelné obrazce, začnou světélkovat a nazelenale zářit – pokud je předtím na stěnu namalujete barvou GlowPaint.

GlowPaint je akrylová barva na bázi vody. Obsahuje speciální pigment, který ve tmě světélkuje, vydává jemnou nazelenalou záři. Barva je bez zápachu, bezpečná, bez příměsi olova. Můžete ji na stěnu natírat štětcem, malířským válečkem nebo na velké plochy nanášet malířskou stříkací pistolí. Vydatnost balení 0,25 litru je 2,5 m2 plochy.

Čím více vrstev nanesete, tím bude světélkování výraznější, doporučujeme 3–4 vrstvy.

Až 25 hodin záře – Jak svítící barva funguje?

Akrylová barva GlowPaint obsahuje malé částečky speciálního pigmentu, který absorbuje UV složku světla. To není okem viditelné, ale barva jej dokáže akumulovat a tím se „nabít“. Když se setmí, nátěr začne světélkovat, vydává jemnou nazelenalou záři. Pokud namalované motivy nasvítíte osvětlením alespoň po dobu 30 minut, barva bude po zhasnutí světélkovat až 25 hodin, záleží na intenzitě nasvícení.

Barva GlowPaint je průhledná, ve dne není vidět

Barva GlowPaint je průhledná. Můžete ji tedy natřít i na barevnou stěnu nebo obrazce, aniž by došlo k vizuální změně vzhledu podkladu. Její zářící vlastnost se projeví až po setmění. Největšího efektu docílíte, pokud barvu natřete na bílý podklad.

Tip: Barva GlowPaint není magnetická, magnety na ní nedrží. Hledáte-li barvu pro vytvoření feromagnetické stěny, použijte magnetickou barvu.

Světélkující barva GlowPaint se hodí:

• na malování tajemných obrazců, zvířat a maleb na stěnu ložnice, dětského pokoje, jejichž obrysy pak ve tmě svítí jemným nazelenalým světlem,

• k vytvoření světélkující noční oblohy na stropě u vás doma, ale i v relaxačních a masérských studiích, wellness, spa,

• pro tvorbu a „rozsvícení“ větších ploch v hudebních, sportovních klubech,

• ke zvýšení bezpečnosti, když dojde k výpadku dodávky elektřiny a osvětlení nefunguje – jako bezpečnostní nátěr na nouzové dveře, vyznačení únikových cest,

• k nanesení na části nábytku, pro designery, návrháře, architekty,

• v umění na tvorbu originálních děl,

• pro vyznavače tuningů automobilů k vytvoření zajímavého interiéru.

Tip pro kreativce: Pokud na část stěny či malby nanesete odlišný počet vrstev barvy GlowPaint, bude světélkovat různou intenzitou. Můžete tak tvořit i malby s odlišnou zářivou tonalitou a hlavní motivy například zvýraznit.

Vytvořte magické, tajemné obrazce, které se ve tmě rozsvítí.

Může se hodit:

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Hmotnosť 347 g
Farba Svietiaca