Magnetická menovka obdĺžniková, plast + magnet

Magnetická menovka obdĺžniková z plastu, dvojdielna, 40 × 12 mm, neodymová, samolepiaca vrstva, 10 g, drží bez prepichnutia odevu, nechladí.

Kód produktu: MJ-02

na objednávku

Plastová magnetická menovka je vhodná na podnikové, školské akcie, eventy, konferencie, prednášky, stretnutia, teambuilding. Hodí sa na teplejšie dni, kedy máte menovku pricvaknutú napríklad na slabšom tričku. Plastová menovka nechladí na tele.

Vďaka špeciálnemu magnetickému klipu vytvoríte menovku napríklad zo svojej vizitky behom chvíľky. Magnetická menovka má na jednej strane samolepiaci povrch. Prilepte k nej navštívenku, odznak alebo štítok s menom.

Druhú časť menovky vložíte pod tričko, košeľu. Obe časti k sebe cez odev pricvaknete a menovka je hotová. Na klopu alebo vrecko košele tak jednoducho pripevníte aj odznaky, ktorým chýba zatvárací špendlíkový mechanizmus.

Plastová magnetická menovka má rozmer 40 × 10 mm, obsahuje samolepiacu fóliu a dostatočne silný magnet z neodýmu.

Výhody plastovej magnetickej menovky - už žiadne prepichnutie

• K odevu magnetickú menovku ľahko pripevníte aj bez prepichnutia špendlíkom. Oproti špendlíku magnet látku nepoškodí. To oceníte u košele, saka i dámskeho kostýmu

• Zabránite pichnutiu sa o ostrý hrot špendlíka.

• Plastovú visačku s magnetom budete nosiť pohodlne, váži len 10 gramov.

• Magnetická menovka z plastu nechladí na tele, je vhodná pre teplejšie dni na pripevnenie k tričku, polokošeli.

Pozor! Silné magnety, ani magnetické visačky nie sú vhodné pre osoby s kardiostimulátorom.

Môže sa hodiť: Vyrobte si magnetické menovky a visačky na akcie, eventy za pár sekúnd

Tento produkt ste už hodnotili.

Rozmery 40 x 14 mm
Hmotnosť 9,4 g