Magnetické figúrky M10 šedé, 10 ks, 12 × 20 mm

Sada 10 figúrok, šedé, neodymové magnety v plaste, N42, Ø 12 mm, výška 20 mm, magnetická sila 1,8 kg.

Kód produktu: M10-PIN

Magnetická sila: 1,8 kg

668 KS skladem

Packeta (Zásielkovňa) 2,47 € zajtra

Šedé magnetické figúrky s neodymovými magnetmi pevne držia na magnetickej tabuli, nástenke aj ako magnety na chladničku. Môžete ich pricvaknúť tiež ku kovovej zárubni dverí, okien, k plechovej skrini, radiátoru.

Vďaka magnetickej sile 1,8 kg tieto malé, ale výkonné figúrky udržia 20 pricvaknutých listov papiera A4 na sebe, záleží na hrubosti povrchu.

Súčasťou sady je 10 šedých figúrok.

Farebné magnetické figúrky sa hodia:

• do kancelárie na prichytenie poznámok, grafov, tabuliek k magnetickej nástenke,

• v dielni na pricvaknutie návodov, odkazov, nákresov,

• do školy na magnetickú tabuľu,

• ako herné figúrky aj pre hru "Človeče, nehnevaj sa!",

• v sklade na pricvaknutie označení, súpisov,

• na pripevnenie odkazov, receptov, ako magnety na chladničku,

• v obchode, prevádzkarni na umiestnenie plagátov, ponúk,

• na veľtržnom stánku na pripevnenie reklám, malých transparentov,

• ku pricvaknutiu fotografií, pohľadníc, vstupeniek, plagátov.

Figúrky majú priemer 12 mm a výšku 20 mm, ľahko ich rukou uchytíte a pricvaknete na miesto podľa potreby.

Tip: K dispozícii sú aj ďalšie farby magnetických figúrok. Pre hru "Človeče, nehnevaj sa!" potrebujete pre 4 hráčov štyri farby magnetických figúrok.

Vytvorte si počas chvíľky magnetickú nástenku, nalepte na stenu samolepiacu pokovanú fóliu, na ktorej figúrky dobre držia.

Pricvaknite pomocou magnetických figúrok odkazy, grafy i fotografie.

Môže sa hodiť:

Tento produkt ste už hodnotili.

Tvar figúrka
Rozmery Ø 12 mm, Výška 20 mm