Neodymový kruhový magnet Ø 20/6 mm, v. 8 mm, diametrálny, sila 6 kg
Recenzie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne textové hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKruhový magnet Ø 20/6 mm, výška 8 mm, neodymový, N38, poniklovaný, sila: cca 6 kg, diametrálne magnetizovaný
Parametre
| Tvar | kruh |
| Rozmery | Ø 20/6 mm, Výška 8 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 17 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 6 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 6 kg |
| Priemer | 20 mm |
| Výška | 8 mm |
| Vnútorný priemer | 6 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































