Neodymový magnet kotúč Ø 10 mm, v. 3 mm, pozinkovaný čierny, sila 1,7 kg
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKotúčový magnet Ø 10 mm, výška 3 mm, neodýmový, N38, pozinkovaný (čierny), sila: cca 1,7 kg
Parametre
| Tvar | kotouč |
| Rozmery | Ø 10 mm, Výška 3 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 1,8 g |
| Povrch | pozinkovaný (Zn) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 1,7 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 1.7 kg |
| Priemer | 10 mm |
| Výška | 3 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































