Neodymový magnet kotúč Ø 70 mm, v. 30 mm, sila 158 kg
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKotúčový magnet Ø 70 mm, výška 30 mm, neodýmový, N38, poniklovaný, sila: cca 158 kg
Parametre
| Tvar | kotouč |
| Rozmery | Ø 70 mm, Výška 30 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 865 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 158 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 158 kg |
| Priemer | 70 mm |
| Výška | 30 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































