Neodymový magnet kotúč Ø 9 mm, v. 5 mm, sila 2,2 kg
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Funguje tak jak má.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Poměrně velká magnetická síla, splňuje požadavky na něj kladené.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Silný magnetický účinek.
Kotúčový magnet Ø 9 mm, výška 5 mm, neodýmový, N42, poniklovaný, sila: cca 2,2 kg
Parametre
| Tvar | kotouč |
| Rozmery | Ø 9 mm, Výška 5 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 2,4 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická sila | cca 2,2 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 2.2 kg |
| Priemer | 9 mm |
| Výška | 5 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































