Neodymový magnetický úchyt kruh Ø 31 v. 6 mm, závit M4 v čape, sila 11 kg, pogumovaný
Pogumovaný magnetický držiak využijete na umiestnenie na lakované kovové feromagnetické povrchy, ktoré chcete ochrániť pred prípadným poškriabaním klasickými silnými magnetmi.
Hodí sa napríklad na umiestnenie na karosériu automobilu, kovové regály v prevádzke, plochy výrobných strojov, ale aj plechové skrine, kovové zárubne.
Pod pogumovaním je silný neodýmový magnet s magnetizáciou N42 a magnetickou silou 11 kg. Vďaka závitu M4 v čape k magnetickému držiaku ľahko priskrutkujete upevňovacie skrutky, závitové tyče alebo iné montážne prvky.
Pripevnite silné magnetické úchyty na kovové plochy rýchlo a bezpečne.
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Funguje jak má na autě drží dobře
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Drží jako přibitý.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
dělá to co má
Pogumovaný magnetický držiak so závitom M4 v čape, Ø 31 mm, sila: cca 11 kg
Parametre
| Rozmery | Ø 31 mm, Výška 6 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 26 g |
| Povrch | guma |
| Magnetizace | N42 |
| Magnetická sila | 11 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M4 |
| Barva | Černá |
| Magnetická sila | 11 kg |
| Priemer | 31 mm |
| Výška | 6 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































