Neodymový magnetický úchyt valec Ø 20 v. 13 mm, závit M5, sila 13 kg
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Super, zatím nejlepší magnet
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Malý silný magnet se závitem. Slabší prsty ho neodtrhnou.
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Slušný magnet za dobrou cenu.
Magnetický úchyt s vnútorným závitom M5, Ø 20 mm, výška 13 mm, neodýmový, N38, sila: cca 13 kg
Parametre
| Tvar | magnetická čočka |
| Rozmery | Ø 20 mm, Výška 13 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 29,4 g |
| Povrch | pozinkovaný (Zn) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 13 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M5 |
| Magnetická sila | 13 kg |
| Priemer | 20 mm |
| Výška | 13 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.


































































































