Neodymový magnetický úchyt valec Ø 29 v. 10 mm, závit M5, sila 35 kg
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
splňuje vše tak, jak je popsáno, nemá to chybu
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
splňuje vše tak, jak je popsáno, nemá to chybu
Magnetický úchyt s vnútorným závitom M5, Ø 29 mm, výška 10 mm, neodymový, N38, sila: cca 35 kg
Parametre
| Tvar | magnetická čočka |
| Rozmery | Ø 29 mm, Výška 10 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 48,8 g |
| Povrch | pozinkovaný (Zn) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 35 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M5 |
| Magnetická sila | 35 kg |
| Priemer | 29 mm |
| Výška | 10 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.


































































































