Neodymový magnetický úchyt valec, mosadz. puzdro závit Ø 10 v. 20 mm, M4, sila 4,5 kg, bipolárny
2,07 € bez DPH
2,54 € s DPH
na objednávku
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíMagnetický úchyt v mosadznom puzdre, Ø 10 mm, Závit M4, Sila: 4,5 kg
Parametre
| Rozmery | D10x20mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 11,5 g |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 4,5 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Závit | M4 |
| Priemer | 10 mm |
| Výška | 20 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.


































































































