Neodymový tyčový magnet Ø 8 mm, v. 10 mm, sila 2,4 kg
10 mm dlhá magnetická tyčka s priemerom 8 milimetrov z magneticky silného neodymu (NdFeB) je ideálna ako kancelárska magnetka na prichytenie dokumentov a stohov papierov na magnetickú tabuľu, na výrobu magnetických držiakov ľahšieho náčinia, zástien, na zopnutie závesov a záclon aj ďalšie využitie.
Už sa vám niekedy rozsypala krabička s klincami, skrutkami, špendlíkmi? Ich zbieranie zdržuje, použite radšej neodymový magnet a ušetrite čas. Je lepšie silný magnet najprv vložiť do plastovej dózy či téglika a až potom priblížiť cez stenu téglika k rozsypaným klincom. Prichytia sa.
Potom stačí magnet v tégliku aj s nachytanými klincami premiestniť nad misku a magnet vybrať. Magnetická sila vďaka oddialeniu magnetu z dózy zoslabne a klinčeky popadajú späť do pripravenej krabičky.
Silný neodymový magnet v tvare tyčky sa hodí:
- na magnetické držiaky drobného náčinia,
- na zber rozsypaných klincov, skrutiek, špendlíkov, sponiek,
- na zopnutie závesov, záclon, pripnutie utierok,
- na tvorbu reklamných stojanov POS (point of sale),
- ako kancelársky magnet na pripnutie listín, dokumentov, brožúr k magnetickej tabuli – udrží aj viac ako 10 listov papiera naraz!
NdFeB magnet je poniklovaný, s magnetizáciou N38, má priemer 8 mm, výšku 10 mm a hmotnosť len 3,76 g, magnetizovaný axiálne s pólmi na rovných stranách.
Ak potrebujete magnetickú tyčku prilepiť, použite napríklad Univerzálne lepidlo UHU MAX REPAIR.
Vyrobte si držiak ľahšieho náčinia alebo magnetickú sponu na závesy.
POZOR: Neodymové magnety nepatria do rúk deťom, majú veľkú magnetickú silu. Pri nesprávnom použití hrozí pricviknutie prstov aj iné úrazy.
Môže sa hodiť:
Recenzie
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
Dostatečně silný Kvalitní provedení
Funguje
Recenzia nakupujúceho heureka.cz
.
Tyčový magnet Ø 8 mm, výška 10 mm, neodymový, N38, poniklovaný (Ni-Cu-Ni), síla cca 2,4 kg
Parametre
| Tvar | tyč |
| Rozmery | Ø 8 mm, Výška 10 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 3,76 g |
| Povrch | poniklovaný (Ni-Cu-Ni) |
| Magnetizace | N38 |
| Magnetická sila | 2,4 kg |
| Max. pracovní teplota | 80 °C |
| Materiál | NdFeB |
| Magnetická sila | 2.4 kg |
| Priemer | 8 mm |
| Výška | 10 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































