SC-KT-20-04, max. 300 °C
4,99 € bez DPH
6,14 € s DPH
na objednávku
Recenzie
Žiadne hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.
Informácie o získavaní recenziíKotúčový magnet Ø 20 mm, výška 4 mm, samárium-kobaltový, YXG-28, sila: cca 4 kg
Parametre
| Tvar | kotouč |
| Rozmery | Ø 20 mm, Výška 4 mm |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Magnetizace | YXG-28 |
| Magnetická sila | 4 kg |
| Max. pracovní teplota | 300 °C |
| Magnetická sila | 4 kg |
| Priemer | 20 mm |
| Výška | 4 mm |
Potrebujete poradiť s výberom?
Alebo potrebujete väčšie množstvo magnetov, než máme skladom?
Ozvite sa nám. Pomôžeme s výberom.



































































































