Magnetická samolepiaca páska 10 mm, metráž

Cena za 1 bm. Samolepiacu magnetickú pásku nastriháte aj nožnicami. Páska sa hodí na nalepenie na menovky, vrecká s dokumentmi, na označovanie tovaru a regálov v skladoch, na výrobu magnetiek na chladničku, suvenírov a darčekov. Magnetickú pásku využijete aj vo výstavníctve, na veľtrhoch a POS.

Kód produktu: MP-10

Magnetická sila: 102 g / cm2

4 795 KS skladem

Zásilkovna SK 2,47 € 23. 4.

Upozornenie: Nepribližujte k magnetickej páske neodymové magnety, mohlo by dôjsť k jej demagnetizácii a strate magnetickej sily.

Samolepiaca feritová magnetická páska sa hodí na nalepenie na vrecká s dokumentmi, menšie puzdrá, na označovanie regálov s tovarom, výrobkov v sklade. Stačí k predmetu nalepiť a pricvaknúť ku kovovej feromagnetickej ploche.

súhrn informácií

• Pásku môžete strihať nožnicami.

• Pri lepení pásku k predmetu pritlačte silnejšie.

• Pozor, neodymové magnety môžu pásku demagnetizovať!

• Ak chcete k páske pricvaknúť magnety, použite kovovú pásku.

Vďaka magnetickej páske môžete na kovový povrch pricvaknúť aj nemagnetické predmety. Páska je vyrobená zo zmesi feritu stroncia a pružného plastu, na jednej strane má samolepiacu vrstvu s ochrannou fóliou. S väčšou dĺžkou použitej magnetickej pásky sa zväčšuje aj celková magnetická sila. Pre ťažšie predmety je lepšie použiť dlhšie kusy pásky.

Magnetickú pásku dodávame v metráži,

cenu uvádzame za bežný meter. Páska má šírku 10 mm a hrúbku 1,5 mm. Môžete ju strihať nožnicami alebo rezať zalamovacím nožom.

Po sňatí ochrannej fólie pásku pevne pritlačte k podkladu. Sila prítlaku je dôležitá pre správnu aktiváciu samolepiacej vrstvy.

Magnetické pásky sa tiež hodia na výrobu magnetiek na chladničku, z dreva, kartónu, papiera, keramiky, sadry, na tvorbu suvenírov, darčekov a upomienkových predmetov.

Tip: K dispozícii sú aj samolepiace magnetické pásky so silnejšou lepiacou vrstvou 3M, alebo samolepiace neodymové pásky so 4 × väčšou magnetickou silou.

Magnetickú pásku si obľúbili tiež aranžéri, vystavovatelia na označovanie a výzdobu prezentačných stánkov, výkladov, obchodov, predajní, štúdií a POS.

Pár tipov na umiestnenie

Predmety s nalepenou magnetickou páskou môžete pricvaknúť na dvierka chladničky, magnetickú tabuľu, kovovú plochu flipchartu, Whiteboard, k plechovej skrini, na radiátor, na kovovú zárubňu dverí, okien, na plechové zakrytie strojov, karosérie stojacich áut, napríklad v autosalóne, na veľtržný stánok.

Využite magnetické samolepiace pásky na rýchle označovanie alebo výrobu magnetiek.

Môže sa hodiť:

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery šířka 10, délka 1 m
Hmotnosť 55 g/bm