Magnet pre lovcov pokladov - F1100 - magnet fishing

Spoznajte extra silu a vylovte poklady z hlbín. Super silný obojstranný neodým pre magnet fishing má magnetickú silu 2 × 1100 kg a možnosť priskrutkovania vlečného oka zhora i z boku. Zistite viac.

Kód produktu: F1100

Magnetická sila: 2 × 1100 kg

-20 % 206,20 €

na objednávku

Extra silný 135mm obojstranný magnet pre lovcov pokladov je zatiaľ najsilnejším neodýmom pre magnet fishing, pre väčšiu odolnosť je poniklovaný. Závesné oko k nemu priskrutkujete klasicky zhora, čo sa hodí napríklad pri čistení studne, ale má aj druhý spôsob pripevnenia.

Vlečné oko môžete k magnetu F1100 pripojiť aj z boku. To je ideálne pre magnet fishing v rybníku, rieke alebo mori. Vďaka tomu potom magnet po dne ťaháte celou magnetickou plochou. Neodymový silák tak ľahšie pod hladinou "pochytá" poklady zo železa, ocele alebo iných feromagnetických materiálov.

K magnetu F1100 odporúčame priobjednať ťažné lano so zvýšenou pevnosťou 550 kg.

Ako loviť poklady? Návod na magnet fishing:

1) K oku priskrutkovanému zhora (pre lov zo studne, šachty) alebo z boku (pre lov z rybníka, rieky) uviažte lano - odporúčame špeciálne zosilnené lano a pevný typ uzla.

2) Magnet ponorte pod hladinu, alebo s ním choďte napríklad po pláži či po brehu rybníka.

3) Keď sa v blízkosti magnetu objavia feromagnetické kovy, napríklad mince, pricvaknú sa k nemu.

4) Po "love" nazbierané kovy z magnetu zložte, magnet očistite, osušte a bezpečne uložte.

Kde magnet pre fishing využiť:

• Pre lov kovov, oceľových, železných predmetov z rybníkov, riek, potokov.

• K vytiahnutiu spadnutého náradia zo studne, kanála, šachty.

• Na hľadanie kovových pokladov na pláži (pozor na obmedzenie danej krajiny).

• Pri čistení fontán a fontán od nánosov nahádzaných mincí a kovov.

• Ku zberu rozsypaných klincov, upratovaniu železných pilín, kovových špôn - pre tento účel magnet vložte do ochranného puzdra, viď návod na skrutko-klinco zberač v 8. tipe článku .

• Pri sanácii nádrží, kanálov, mestských stôk.

• Na triedenie odpadov.

Staňte sa lovcom pokladov, užite si magnet fishing so super silným obojstranným magnetom F1100.

Pozrite sa v článku Vylovte z hlbín mince aj spadnuté kľúče. Spoznajte silné magnety , ako sa dá so silným magnetom vytiahnuť z rieky napríklad trezor.

POZOR: Silné neodymové magnety nepatria do rúk deťom, majú veľkú magnetickú silu, pri nesprávnom použití hrozí poškodenie prstov aj iné úrazy.

Články a tipy na využitie Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Rozmery Ø 135 mm, Výška 40 mm
Hmotnosť 4,73 kg